Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - III miejsce dla Natalii Matera oraz wyróżnienia dla Amelii Wilk i Emilii Szerszeń w VI Ogólnopolskim Konkursie Szkoły Mody – Rzeszów 2023

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

„Polski folklor współcześnie” to był temat przewodni VI Ogólnopolskiego Konkursu Szkoły Mody – Rzeszów 2023, którego finał odbył się 19 maja.

moda rzeszow 1

Natalia Matera uczennica klasy IV technik przemysłu mody zdobyła III miejsce.  Kreacja jej składa się z białych spodni i bluzki oraz dopinanego w talii trenu. Spodnie zdobi ręcznie haftowana parzenica zaś na trenie pięknie komponują się kwiaty i motywy ludowe, precyzyjnie wycięte  z materiału i naszyte na tkaninę.

moda rzeszow 2

Czarna żakietowa sukienka zaprojektowana i wykonana przez Emilię Szerszeń uczennicę klasy II technik stylista została wyróżniona. W roli modelki wystąpiła koleżanka z klasy Salomea Stasienko.

Trzecią pracę  zaprojektowała i wykonała Amelia Wilk z klasy IV technik przemysłu za którą również dostała wyróżnienie. Suknię jej zaprezentowała Oliwia Mytkoś.

Uczennice do konkursu przygotowywały się pod kierunkiem Pani Haliny Brzeskiej.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy "Szansa" za finansowe wsparcie udziału w konkursie poprzez zakup materiałów i dodatków.

moda rzeszow 3

Projektantkom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: Halina Brzeska

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,