Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej uczczony poprzez Powiatowy Piknik Militarny

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Jadwiga Zięba i Kinga Wstawska z klasy 3E zajęły pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie o Armii Krajowej i Żołnierzach Wyklętych w kategorii film promujący miejsca godne upamiętnienia w Powiecie Dębickim związane z działalnością AK.

flaga2

Jadwiga Zięba również zdobyła pierwszą nagrodę za esej historyczny nawiązujący do tematu: Czy postawy żołnierzy Armii Krajowej Żołnierzy Wyklętych są atrakcyjne dla młodego człowieka w XXI wieku?

flaga4

W Dzień Flagi – 2 maja 2023 - możemy być dumni, że dla uczniów naszej szkoły przywiązanie do wartości honoru i umiłowania ojczyzny są ważne, o czym świadczy udział siedmiu osób w konkursie w kategorii literackiej pod opieką Ewy Reguły, Marzeny Rzucidło - Kołtun i Anny Zięby.

flaga5

Ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród miało miejsce podczas Powiatowego Pikniku Militarnego na obiektach sportowych Mechanika.

Gratulujemy Jadwidze i Kindze umiejętności opowiadania o dziejach historycznych, ludziach, wydarzeniach i miejscach ważnych dla poznania przeszłości poprzez film pt. ”Opowieść o Pamięci”.

flaga6

flaga1

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,