Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Poprawnej Pisowni w Języku Angielskim

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W poniedziałek 27 marca 2023 r., w II Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy odbył się Powiatowy Konkurs Poprawnej Pisowni w Języku Angielskim.

konkurs jang

Naszą szkołę reprezentowała czwórka uczniów wyłonionych po etapie szkolnym, byli to: Emilia Kopeć (1 G), Kamila Ligęzka (4 Bg), Julia Łukasik (4 Cg) oraz Jakub Maciejowski (4 Fp). W etapie powiatowym wzięło udział 27 uczniów z całego powiatu dębickiego. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami z zakresu słowotwórstwa, brytyjskiego i amerykańskiego języka angielskiego, ale również poprawnej pisowni i interpunkcji. Nasi uczniowie walczyli bardzo dzielnie i mimo, że nie udało się im stanąć na podium, to wykazali wysoki poziom wiedzy. Jak podkreślił Pan Wice - starosta Adam Pieniążek, obecny na rozdaniu nagród, już sam udział w etapie powiatowym świadczy o wysokiej wiedzy uczniów i jest ich sukcesem.

konkurs jang 1
Dziękujemy reprezentującym nas uczniom za zaangażowanie oraz dojrzałą postawę i życzymy im dalszych sukcesów.

YOU'RE THE BEST! ❤️

Tekst i zdjęcia: K. Borkowska

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,