Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

17 marca 2023 r. uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy wzięli udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Niezłomnych.

wilczym tropem DSC 9241
Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych przy współpracy z Fundacją „Wolność i Demokracja”. W biegu wzięło udział 80 uczniów naszej szkoły. Mieli do pokonania honorowy dystans 1963 m, nawiązujący do śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego.
Po wspólnym biegu pamięci, chętni uczniowie stanęli dodatkowo do rywalizacji na 400 m.

wilczym tropem DSC 9126

Dwanaście najszybszych osób zostało nagrodzonych medalami.
Lista zwycięzców:
1. Dybowski Michał 4Bg
2. Bas Nazar 1SA
3. Augustyn Oskar 2Bp
4. Czerwiec Maksymilian 4Bp
5. Sikora Jakub 1PG
6. Krupa Jakub 1SA
7. Niemiec Kacper 3mw
8. Erazmus Arkadiusz 4Bp
9. Kuczkowski Mateusz 1I
10. Machota Krystian 3D
11. Kędzior Krzysztof 2B
12. Sokołowski Maciej 3mw

wilczym tropem DSC 9227

Pani Magdalena Lenczowska – organizator biegu dziękuje:
Dyrekcji Szkoły, pani Mai Jastrzębskiej-Nonas i panu Mikołajowi Sochaj z Fundacji "Wolność i Demokracja”, pani Kindze Chłopek, panu Zenonowi Kuczek i panu Wojciechowi Maruszak za pomoc przy organizacji biegu.
Dziękuję Wam, Drodzy uczniowie, za wspólny bieg i sportową rywalizację. Do zobaczenia za rok!

fotogaleria

Zdjęcia: Kornelia Malinowska

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,