Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Warsztaty z okazji Światowego Dnia Wody

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Nasza uczennica Kamila Zarzycka zdobyła I miejsce  w "Quizie wodnym" który odbył się z okazji "Światowego Dnia Wody".

dzien wody 227428523151991

Organizatorem były Wodociągi Dębickie, a nasza szkoła brała udział w towarzyszących im warsztatach dla najmłodszych uczestników zorganizowanych w obiektach Fun&Sport. Serdeczne gratulacje dla Kamili która wygrała w kategorii szkół średnich zdobywając cenne nagrody.

dzien wody 1192153241464548

Podczas warsztatów nasi uczniowie prezentowali roboty mobilne mBot.
dzien wody 1915345785483272

dzien wody 2879855532150701pieka i opracowanie tekstu Józef Dybowski

fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,