Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Udział w I edycji Podkarpackich Zawodów Strzeleckich o Puchar Starosty Kolbuszowskiego

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

16 marca 2023 r. nasza reprezentacja szkoły wzięła udział w I edycji Podkarpackich Zawodów Strzeleckich o Puchar Starosty Kolbuszowskiego.

strzeleckie 20230316 083054

strzeleckie 20230316 111431

Organizatorami konkursu byli: Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara w Kolbuszowej, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Mielcu i Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej. Do zawodów zgłosiło się 29 szkół z województwa podkarpackiego, a każda reprezentacja to drużyna 3 osobowa.

Nasza reprezentacja to skład: Arkadiusz Erazmus kl. 4Bp, Patryk Dąbrowski kl. 3C, Kacper Bocheński kl. 4Dg.

Nasza reprezentacja otrzymała dyplom za udział i upominki.

dyplom strzelecki udzial 20230316 1200

dyplom strzelecki 20230316 1200

Wszyscy uczestnicy zgodnie twierdzili, że zawody są doskonałą okazją do popularyzacji sportu strzeleckiego, popularyzacji Wojska Polskiego i Służb Mundurowych. Podczas zawodów panowała zdrowa rywalizacja. Opiekunem młodzieży był Pan Radosław Maksoń.

strzeleckie 20230316 080417

strzeleckie 20230316 093324

strzeleckie 20230316 095235

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom Serdecznie Gratulujemy!

Organizatorom dziękujemy za sprawności w przeprowadzeniu współzawodnictwa.

fotogaleria

Tekst: Bernadetta Bieniasz-Erazmus

Zdjęcia: Arkadiusz Erazmus

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,