Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Wycieczka do Krakowa uczniów angażujących się w życie szkoły

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W dniu 15.03.2023 r. uczniowie z Szkolnego Zespołu Muzycznego, Strzelcy oraz Pocztu Sztandarowego i Samorządu Uczniowskiego Szkoły wzięli udział w wycieczce do Krakowa.

muzeum krakow 20230315 133307

Młodzież wraz z opiekunami zwiedziła Muzeum Armii Krajowej im. Emila Fildorfa „Nila” jak też część Traktu Królewskiego oraz miejsc związanych z Patronem Szkoły Janem Pawłem II.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni z wycieczki i odwiedzanych miejsc pod przewodnictwem Pana Radosława Maksonia naszego niezawodnego nauczyciela historii, pasjonatę wycieczek przedmiotowych.

kr 20230315 135705

kr 20230315 142211

kr 20230315 150023

muzeum krakow 20230315 134253

Opiekunowie:

Radosław Maksoń

Wiesław Przybysz

fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,