Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Trwa rejestracja do Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego. Weź udział

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

2023 konkurs logiczny baner

Celem konkursu jest rozwój sprawności logicznych u młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz popularyzacja wiedzy o logice, jako nauce o sposobach jasnego i ścisłego formułowania myśli, o regułach poprawnego rozumowania i uzasadniania twierdzeń.

Głównym organizatorem konkursu sprawującym opiekę merytoryczną nad konkursem jest Instytut Filozofii KUL (w szczególności Katedra Logiki KUL). Współorganizatorem Konkursu jest Fundacja Rozwoju KUL.

2023 konkurs logiczny 3kroki

2023 konkurs logiczny terminarz

Szkoła została zgłoszona do udziału. Równocześnie uczestnicy (uczniowie) szkolnego etapu konkursu dokonują samodzielnej rejestracji na platformie Moodle konkursu do 31 marca 2023 r.

Prosimy o rejestrację. I etap zostanie przeprowadzony w sali 123. Adres email koordynatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,