Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu pod hasłem: ”Samochodem w dorosłe życie”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W dniu 07 marca 2023r. Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie był organizatorem  XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu pod hasłem: „Samochodem w dorosłe życie”.

motoryzacja 1800

Zamierzeniem organizatorów było kształcenie i rozwijanie zainteresowań motoryzacyjnych wśród uczniów województwa podkarpackiego, popularyzacja przepisów ruchu drogowego wśród młodzieży, stworzenie uczniom możliwości rywalizacji i wyróżnienia się na forum województwa , badanie i monitoring uzdolnień uczniów w obszarze motoryzacji.

W konkursie wzięło udział 35 uczniów z 10 szkół województwa podkarpackiego kształcących w zawodzie technik pojazdów samochodowych i w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych.

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy reprezentowała drużyna z klasy 4Ap w składzie: Piotr Mikrut, Michał Nosal, Mariusz Wierzbicki.

dyplom motoryzacja

Podczas konkursu jego uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test składający się z zadań otwartych i zamkniętych. W oczekiwaniu na ogłoszenie wyników konkursu, jego uczestnicy i opiekunowie mogli uczestniczyć w pokazach przygotowanych przez pracowników naukowych, studentów Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu,   policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, inspektorów Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Rzeszowie i strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dynowie.

Uczeń naszej szkoły Piotr Mikrut z klasy IV Ap zdobył w tym konkursie wyróżnienie.

Każdy laureat konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz przepiękne nagrody ufundowane przez: Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie, Firmę SziK z Tyczyna, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie, Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie. Natomiast pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział, a ich opiekunowie i szkoły specjalne podziękowania, wszyscy otrzymali drobne gadżety ufundowane przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Przemyślu.

Do tego konkursu uczniów przygotowywali nauczyciele naszej szkoły pan Andrzej Bąk i Zbigniew Pocheć.

Gratulujemy wyróżnionemu uczniowi, dziękujemy naszej drużynie za udział, a nauczycielom za przygotowanie.

fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,