Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Wyjście do Domu Kultury” Śnieżka” na wieczornicę historyczną dla młodzieży

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

8 marca 2023 r. uczniowie z klas 2A ,2C,3C,3E wraz z opiekunami uczestniczyli w wieczornicy historycznej dla młodzieży pt. Szlachetne i Niezłomne.

wieczornica historyczna 1 1200

Kobiety w obronie niepodległości, prawdy i honoru. Uczniowie wysłuchali 4 wykładów ukazujących sylwetki kobiet walczących w konspiracji w czasie II wojny światowej i po jej zakończeniu, które nie porzuciły swych ideałów i nie pozwoliły się złamać totalitarnemu systemowi. A także obejrzeli program poetycko-muzyczny w wykonaniu grupy „Safo” z MOK w Dębicy. Wieczornicę historyczną zorganizowało Muzeum Regionalne w Dębicy wraz z Miastem Dębica i Miejskim Ośrodkiem Kultury, w związku z tegorocznymi obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

wieczornica historyczna 2 1200

Opiekunami grup młodzieży były Pani Małgorzata Wielgosz i Pani Anita Kos-Adamczyk.

Prace graficzne naszych pierwszaków z klasy 1 G - Amelia Tomasiewicz, Yeva Stepanenko, Oliwia Marek

dzw 1

dzw 2

dzw 3opiekun Joanna Doroba

Tekst i zdjęcia: Anita Kos-Adamczyk

Małgorzata Wielgosz

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,