Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu dla Szkół Podstawowych ,,Bal 15 – latki”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Z przyjemnością informujemy, że Międzyszkolny Konkurs dla Szkół Podstawowych ,,Bal 15 – latki” został rozstrzygnięty.

bal 15 podsumowanie

Jury biorąc pod uwagę kryteria oceniania zawarte w regulaminie konkursu wyłoniło laureatkę, którą została Gabriela Niewiarowska reprezentująca Zespół Szkół im. Konstantego Leliwy Słotwińskiego w Głobikowej.
Projekt Jej sukienki zostanie uszyty na Warsztatach Szkolnych przez uczennice kierunku technik stylista i technik przemysłu mody pod kierunkiem nauczycieli zawodu.
Nagrodę rzeczową ufundowaną przez Izabelę Ochab, absolwentkę kierunku technik technologii odzieży, właścicielkę Firmy Bellais, @bellais.clothing • Produkt/usługa https://www.facebook.com/bellais.clothing/ za największą liczbę polubień na Facebooku i Instagramie naszej szkoły, otrzymuje Klaudia Hamala ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy.
Specjalne wyróżnienia otrzymują:
- Zuzanna Socha ze Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego „LKS Igloopol” w Dębicy
- Aleksandra Książek z Zespółu Szkół im. Konstantego Leliwy Słotwińskiego w Głobikowej
- Julia Jakubiec ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy
Dziękujemy Starostwu Powiat Dębicki oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSZ Nr1 w Dębicy "Szansa" za ufundowanie nagród.
Młodym projektantkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Wszystkim uczestnikom konkursu DZIĘKUJEMY za udział a nagrodzonych i wyróżnionych zapraszamy po odbiór nagród i pamiątkowych dyplomów 29 marca 2023 roku około godziny 9,30 podczas Akademii Zawodowców.

Bal 15 latki 1700

Tekst: Halina Brzeska

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,