Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Wewnątrzszkolny Konkurs Fotograficzny: „Stare, drewniane, lecz piękne i niezapomniane”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Dnia 13.01.2023 r. odbyło się podsumowanie wewnątrzszkolnego Konkurs Fotograficznego: „ Stare, drewniane, lecz piękne i niezapomniane”.

konkurs fotograficzny 1500

Młodzież uwieczniła na zdjęciach stare kościoły, kapliczki, zabudowę ogrodową oraz pojedyncze elementy drewnianych budowli.

Laureaci i uczestnicy konkursu z rąk Pani Dyrektor Bożeny Zielińskiej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Szansa”.

Nagrodzeni w konkursie uczniowie to:

Piotr Mikrut z klasy 4Ap – I miejsce

Michał Nosal z klasy 4Ap – II miejsce

Adrian Mitan z klasy 3Cp – III miejsce

Maja Parkitna z klasy 1g – wyróżnienie

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy , a laureatom gratulujemy wykonania pięknych zdjęć i posiadania ciekawej pasji, jaką jest fotografowanie!

Organizatorzy konkursu:

Barbara Stawarz – Schab i Katarzyna Madej

fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.