Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Rozstrzygnięcie I etapu Międzyszkolnego konkursu dla Szkół Podstawowych „Bal 15 – latki ”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W dniu 12 stycznia 2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie I etapu Konkursu.

praca bal 15 1200

Otrzymaliśmy 22 projekty uczniów ze szkół Powiatu Dębickiego. Nadesłane prace były ciekawe i różnorodne dlatego wybór był trudny.
Komisja konkursowa po burzliwych obradach wybrała 10 projektów, które zgodnie z Regulaminem Konkursu zakwalifikowały się do finału.
Finałowe projekty będą prezentowane na Facebooku i Instagramie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy w okresie do 28.02.2023 r.
Projekt z największą liczbą polubień zostanie nagrodzony. Sponsorem nagrody jest Izabela Ochab – absolwentka ZSZ Nr 1 Im. Jana Pawła II, właścicielka Firmy Bellais, @bellais.clothing • Produkt/usługa https://www.facebook.com/bellais.clothing
I miejsce przyznane przez jury to będzie bezpłatne wykonanie zwycięskiego projektu na Warsztatach Szkolnych ZSZ Nr 1 Im. J. Pawła II przez uczniów kierunku technik przemysłu mody i technik stylista pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych.
Ogłoszenie ostatecznych wyników konkursu zostanie opublikowane na stronie internetowej i Facebooku Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy po 28.02.2023.
Poniżej przedstawiamy nazwiska projektantów i ich projekty zakwalifikowane do dalszego etapu. (kolejność przypadkowa)
1. Julia Jakubiec – Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy
2. Julia Szewczuk – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Strzegocicach
3. Zuzanna Socha – Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego „LKS Ogloopol” w Dębicy
4. Gabriela Niewiarowska – Zespół Szkół im. Konstantego Leliwy Słotwińskiego w Głobikowej
5. Justyna Staroń - Zespół Szkół im. Konstantego Leliwy Słotwińskiego w Głobikowej
6. Ksawery Szczepanik - Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego „LKS Ogloopol” w Dębicy
7. Oliwia Ciebień – Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy
8. Nikola Stelmach - Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy
9. Klaudia Hamala – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dębicy
10. Aleksandra Książek - Zespół Szkół im. Konstantego Leliwy Słotwińskiego w Głobikowej
Gratulujemy Finalistom!!!
Do zobaczenia na uroczystym wręczeniu nagród (termin podamy w późniejszym terminie)
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Konkursie.

fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,