Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - XVIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Odkryj na nowo powiat dębicki”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

30 listopada 2022 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr1 im. Jana Pawła II odbył się XVIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Odkryj na nowo powiat dębicki” na którym uczestnikami byli uczniowie szkół średnich powiatu dębickiego.

eko DSC 8763 1500

Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dębicy w ramach Powiatowego Programu Ochrony Środowiska.

Konkurs był w dwóch kategoriach: wiedzowej z zakresu znajomości powiatu dębickiego oraz plastyczno - multimedialnej, na który wpłynęło 31 prezentacji.

Finaliści XVIII Powiatowego Konkursu Ekologicznego – kategoria wiedzowa -  Odkryj na nowo powiat dębicki:

I miejsce – Damian Skóra i Maciej Pawełek z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy

II miejsce –  Dominik Spólnik i Maciej Tokarczyk z Zespołu Szkół Nr4 w Dębicy

III miejsce – Nikola Ragan i Oliwia Kuciemba z Zespołu Szkół Nr 2 w Dębicy

Finaliści XVIII Powiatowego Konkursu Ekologicznego – kategoria plastyczno – multimedialnana temat: "Ekologiczny domu w powiecie dębickim”:

I miejsce –  Kinga Gajda z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy

II miejsce – Dawid Dykas z Zespołu Szkół Nr4 w Dębicy

III miejsce – Natalia Jarząb z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy

WYRÓŻNIENIA:

Zuzanna Chłopek z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy

Małgorzata Ruszaj z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy

Oskar Wrona z Zespołu Szkół Nr2 w Dębicy

eko DSC 8743 1500

ecology house 1500

Tekst: Organizatorzy

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,