Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - WYCIECZKA UCZNIÓW Z ZESPOŁU MUZYCZNEGO, POCZTU SZTANDAROWEGO, SAMORZADU SZKOLNEGO I STRZELCÓW DO KROŚCIENKA NAD DUNAJCEM

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W dniach 1 – 2 grudnia 2022 roku uczniowie zaangażowani w działalność Szkolnego Zespołu Muzycznego, Pocztu Sztandarowego, Samorządu Szkolnego i Strzelców, uczestniczyli w wycieczce integracyjno – krajoznawczej w przepięknych okolicach Pienin.

kroscienko 20221201 115038 1500

Młodzież przeszła uroczym szlakiem obok Grajcarka i Dunajca do Czerwonego Klasztoru i Sromowiec Niżnych. W drugim dniu uczniowie zwiedzali Zamek Czorsztyn, Zaporę na Jeziorze Czorsztyńskim i Zamek Nidzica.

kroscienko 20221201 120031

Wycieczka przebiegła w bardzo dobrej, twórczej atmosferze. Młodzież uświetniła wyjazd bogatym repertuarem muzycznym, a jak wiadomo muzyka jest najlepszym lekiem na wszelkie zło.

kroscienko 20221202 125013

kroscienko IMG 9704

Organizatorzy: Wiesław Przybysz

Radosław Maksoń

Zdjęcia: Michał Bieniasz

fotogaleria

fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,