Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Międzyszkolny konkurs „Bal 15 – latki ”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Zapraszamy uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych, których pasją jest projektowanie ubiorów do wzięcia udziału w III edycji międzyszkolnego konkursu  „Bal 15 – latki”.

Bal 15 latki 1700

Informacje o konkursie zostały przesłane do szkół podstawowych powiatu dębickiego. Wszystkie szczegóły dodatkowo zamieszczamy w linku poniżej.

Regulamin międzyszkolnego konkursu  „Bal 15 – latki ”

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 Im. Jana Pawła II w Dębicy oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSZ Nr 1 „SZANSA”
  1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej.
  1. Cele konkursu:
  • promowanie mody młodzieżowej o charakterze wizytowym i wieczorowym,
  • umożliwienie praktycznego zrealizowania własnego projektu poprzez uczestnictwo w tworzeniu wymarzonej sukni,
  • promowanie szkół technicznych,
  • stwarzanie szans ludziom młodym, chcącym wykazać się doborem form, kolorów i fasonów sukien do wieku i okazji.
  1. Założenia programowe:
  • W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej.
  • Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia zawierającej dane osobowe (załącznik 1), klauzuli RODO (załącznik 2) oraz przesłanie wraz z projektami na adres szkoły:

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 Im. Jana Pawła II

ul. Rzeszowska 78   39-200 Dębica

z dopiskiem –   „Bal 15 – latki”

• Projekt powinien przedstawiać przód i tył ubioru z opisem na formacie A4.
  • Każdy uczestnik może zgłosić do trzech własnych projektów.
  • Szczegółowe informacje pod numerem tel.: 668 589 564 pani Halina Brzeska.
  1. Harmonogram konkursu:
  • Konkurs jest dwuetapowy.
  • Spośród nadesłanych prac jury konkursu  wybierze 10 najciekawszych, które będą prezentowane    w mediach społecznościowych Zespołu  Szkół Zawodowych Nr 1 Im. Jana Pawła II w Dębicy.
  • Przewidujemy atrakcyjne nagrody: nagrodę publiczności oraz nagrody przyznane przez jury. Nagrodę publiczności otrzyma projekt z największą liczbą oddanych głosów- „polubień”, które będą prezentowane na Facebooku i Instagramie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy w okresie po 10.01.2023 do 28.02.2023 r.
  • Ogłoszenie wyników konkursu wraz z nagrodzonymi stylizacjami zostanie opublikowane na stronie internetowej i Facebooku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy po 28.02.2023 r.
  • Nadesłanie prac konkursowych wraz z kartą zgłoszenia do dnia10.01 2023 roku.
  • Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas dni otwartych szkoły ( data będzie podana w późniejszym terminie)
  • Organizator konkursu nie wyraża zgody na kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć zamieszczonych w konkursie (rozpowszechnianie wizerunku osoby bez jej zgody (art. 81 ust. 2 pr. aut.)
  1. Jury konkursu:

W skład Jury wchodzą:

• Pani Bożena Zielińska – dyrektor szkoły
  • Pani Agnieszka Kędzior – z-ca dyrektora szkoły
  • Pani Halina Brzeska – nauczyciel zajęć praktycznych
  • Pani Edyta Matusik – nauczyciel przedmiotów odzieżowych
  • Pani Marzena Pietrucha - nauczyciel zajęć praktycznych
  • Izabela Ochab – absolwentka ZSZ Nr 1 Im. J. Pawła II, właścicielka Firmy Bellais, @bellais.clothing Produkt/usługa  https://www.facebook.com/bellais.clothing/
  1. Nagrody przyznane przez jury:

I miejsce – bezpłatne wykonanie zwycięskiego projektu

II miejsce – nagroda rzeczowa

III miejsce – nagroda rzeczowa.

Nagroda publiczności - nagroda ufundowana przez Izabelę Ochab

Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy udziału w konkursie.

1. Prawa autorskie i ochrona danych osobowych:
  • Uczestnik oświadcza, że jest wyłącznym autorem projektu i przysługują mu do niego wszelkie prawa autorskie i osobiste.
  • Projekt odzieży został wykonany przez uczestnika samodzielnie, nie stanowi plagiatu ani w inny sposób nie narusza praw osób trzecich lub obowiązujących przepisów prawa autorskiego.
  • W konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie były wcześniej publikowane, ani nie brały udziału w żadnym innym konkursie.
  • W przypadku udowodnienia plagiatu lub niespełnienia wymagań regulaminowych organizatorzy mogą unieważnić przyznaną nagrodę.
  • Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystania przesłanych przez autorów konkursu - filmów, zdjęć w prasie, telewizji oraz innych publikacjach pokonkursowych.
  • Dane osobowe uczestników przetwarzane będą przy zachowaniu zasad określonych w ustawie o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr.133, poz.883 z późniejszymi zmianami), RODO.
  • Nadesłane zgłoszenie łącznie z załącznikiem nr 1,2 jest jednoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu.
  1. Postanowienia końcowe:

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian, w jakich będzie odbywał się konkurs, o czym poinformują odpowiednio wcześniej uczestników.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I ŻYCZYMY SUKCESÓW.

Załącznik nr 1 i nr 2

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,