Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Szlachetna Paczka 2022. Jak można wspomóc akcję?

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Szanowni Nauczyciele , Drodzy Uczniowie.

W tym roku kolejny raz nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Szlachetna Paczka”.

logotyp szlachetna paczka 1 1 1500

Chcielibyśmy pomóc Pani Janinie z Dębicy, która samotnie wychowuje niepełnosprawną 32-letnią córkę. Ich codzienność to walka o każdy spokojny dzień, bez ataku padaczki Julii. Rodzina utrzymuje się z rent i po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania i leczenia , miesięcznie na osobę pozostaje 711 zł.

W związku z powyższym, zwracam się do wszystkich Państwa i Uczniów o okazanie dobrego serca i zrobienie prezentu przedświątecznego Pani Janinie.

Trzy kluczowe potrzeby rodziny to:

Żywność trwała: herbata, kasza, kawa, ryż, cukier, olej, mąka, dżem, makaron, konserwy mięsne i rybne

Środki czystości: mydło, żel myjący, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące, proszek do prania, podpaski, tampony.

Wyposażenie mieszkania: poduszka typu „Jasiek” do przytulania ( w kształcie zwierzątka)

Pani Janina jako szczególne upominki podała dla siebie rozpinany sweter rozmiar L, a dla Julii szalik i czapkę rozmiaru XL w pastelowych kolorach.

Jeśli chcieliby Państwo  i Uczniowie podarować rzeczy używane, to proszę , aby były zadbane, ponieważ ma to być PREZENT.

Wszystkie rzeczy będzie można zostawiać do 5 grudnia w gabinecie Pedagogów.

Wierzę, że akcja spotka się z pozytywnym odzewem, bo przecież nie raz już Państwo  i nasi Uczniowie okazywaliście wielkie serce.

Pamiętajmy, że jesteśmy jedynym darczyńcą dla tej Rodziny i że DOBRO ZAWSZE POWRACA !

logotyp szlachetnapaczka pion biale na czerwonym 900

Opiekun Szkolnego Koła Caritas:

Barbara Stawarz - Schab

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,