Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

11 listopada cała Polska świętuje niepodległość! W 2022 roku obchodzimy 104. rocznicę odzyskania niepodległości.

narodowe swieto niepodleglosci 11 listopada plac mikolajkow

Uroczyste obchody połączyły większe i mniejsze miejscowości, starszych i młodszych, tych z południa i tych z północy. Tak też było dziś w naszym mieście Dębica.

narodowe swieto niepodleglosci 11 listopada kosciol sw jadwigi

Nasza szkoła reprezentowana przez Poczet Sztandarowy i społeczność szkolną, również włączyła się do wspólnego świętowania!

narodowe swieto niepodleglosci 11 listopada pomnik rynek

Dziś wszyscy możemy powiedzieć, że nie sposób wyrazić słowami tej ogromnej wdzięczności, jaką nosimy w sercach, do wszystkich tych, których odwaga, męstwo i zaangażowanie sprawiły, że żyjemy dziś w wolnym kraju.

narodowe swieto niepodleglosci 11 listopada rynek ludnosc

narodowe swieto niepodleglosci 11 listopada rynek pomnik

narodowe swieto niepodleglosci 11 listopada sztandar

Tekst i zdjęcia: Bernadetta Bieniasz-Erazmus

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,