Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - „Szkoła do hymnu” 2022 – wspólne odśpiewanie hymnu narodowego i pieśni patriotycznych

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Już po raz piąty nasza szkoła włączyła się do kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”.

piesni patriotyczne IMG 9202

W dniu dzisiejszym (w ostatnim dniu roboczym przed Narodowym Świętem Niepodległości) o symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie oraz nauczyciele wspólnie odśpiewali nasz Hymn narodowy.

Niepodlegla akcja do hymnu 2022 plakat

W czwartkowe przedpołudnie (10 listopada) w sali gimnastycznej uczennice i uczniowie dębickiego „Mechanika” wzięli udział w uroczystej IX Lekcji Śpiewania Pieśni Patriotycznych pt. "PIEŚNIĄ UCZCIJMY NIEPODLEGŁĄ" z okazji Dnia Niepodległości. W czasie akademii przypomniano historię czasów zaborów oraz odzyskania niepodległości w 1918 roku. Młodzież zrobiła to między innymi przy pomocy pieśni patriotycznych.

piesni patriotyczne IMG 9221

piesni patriotyczne IMG 9224

piesni patriotyczne IMG 9239

piesni patriotyczne IMG 9251

To wielka radość móc dzisiaj świętować 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

fotogaleria

fotogaleria

Tekst: Bernadetta Bieniasz-Erazmus

Zdjęcia: Michał Bieniasz

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,