Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Zawody w programowaniu mBot'ów

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Zapraszamy na wewnątrzszkolne zawody związane z programowaniem robotów typu mBot.

bot r 1000

Zawody są przeznaczone dla uczniów klas o profilu mechatronicznym z podziałem na dwie kategorie wiekowe:

- zawody dla uczniów klas 1 - 2

- zawody dla uczniów klas 3 - 4

W każdej grupie przewidziane są nagrody w formie bonów o wartości :

- 1 miejsce - 300zł

- 2 miejsce - 200zł

- 3 miejsce - 100zł

bot l 600

Zawody odbędą się w dniu 19.12.2022 (poniedziałek) w sali 124 od godziny 9:00 - szczegóły oraz zapisy u organizatorów - Józef Dybowski, Paweł Jarosz.

Zgłoszenia osób chętnych prosimy dokonać do dnia 12.12.2022 - w przypadku dużej liczby osób chętnych zostaną przeprowadzane eliminacje. Eliminacje oraz zawody główne będą polegały na zaprogramowaniu robota mBot do wykonania określonej sekwencji ruchów w ciągu określonego czasu. Ocenie będzie podlegał stopień wykonania określonych założeń  oraz czas w jakim to zostanie wykonane - za co będą przyznawane punkty.

Poniżej podane zostają linki do scenariuszy lekcji na podstawie których można się przygotować do zawodów i przypomnieć sobie zasady programowania mBotów oraz link do pobrania programu mBlock w którym będą programowane roboty.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,