Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Wycieczka przedmiotowa klasy 2B do firmy patronackiej Kronospan

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W dniu 20 października, uczniowie klasy 2B, grupa technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do firmy patronackiej Kronospan HPL Sp. z o.o. w Pustkowie Osiedlu - lidera na rynku produkcyjnym laminatów dekoracyjnych, obrzeży meblowych, blatów Slim Line, płyt kompaktowych oraz paneli elewacyjnych.

kronospan_2Bp.jpg

Na miejscu, uczniowie zostali przywitani przez kierownika HR Panią Iwonę Zaworską, a następnie odbyli wycieczkę po terenie zakładu, gdzie mieści się dział grafiki i rozlokowane są maszyny drukujące. Podczas zwiedzania zakładu Pani Dominika Jezuit, absolwentka kierunku grafiki i poligrafii cyfrowej naszej szkoły, przedstawiła zakres obowiązków na stanowisku pracy grafika komputerowego, a Pan Mariusz Opara zaprezentował zakres czynności i obowiązki pracy na stanowisku operatora druku, a także przedstawił budowę oraz możliwości produkcyjne maszyn drukowych znajdujących sie na hali produkcyjnej zakładu.

W dalszej części wycieczki, w sali konferencyjnej zakładu, uczniowie wysłuchali prelekcji Dyrektora produkcji Pana Tomasza Tabora i obejrzeli film rekrutacyjny z ofertami pracy.

Po części oficjalnej, uczniowie zostali obdarowani  pakietem gadżetów firmowych i tradycyjnie ugoszczeni pizzą.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,