Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Zapraszamy do udziału w Wewnątrzszkolnym Konkursie Fotograficznym

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Zapraszamy wszystkich uczniów interesujących się fotografią do udziału w Wewnątrzszkolnym Konkursie Fotograficznym: „ Stare, drewniane lecz piękne i niezapomniane”.

stare piekne 1500

Regulamin Konkursu Fotograficznego:
„ Stare, drewniane lecz piękne i niezapomniane”.

I. Organizatorzy konkursu:
Barbara Stawarz-Schab, Katarzyna Madej

II. Cele konkursu:

1. Popularyzacja i upowszechnianie wiedzy o pięknych, drewnianych obiektach znajdujących się w Powiecie Dębickim.
2. Umacnianie więzi z miejscem zamieszkania oraz dziedzictwem kulturowym regionu.
3. Gromadzenie dokumentacji ukazującej zmiany zachodzące na przestrzeni mijającego czasu.
4. Wyrabianie wrażliwości estetycznej i doskonalenie umiejętności fotografowania.

III. Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich klas.
2. Uczestnik zgłasza do konkursu jedną pracę fotograficzną w formacie jpg, wykonaną samodzielnie, nienagradzaną w innych konkursach.
3. Na fotografii powinny znaleźć się obiekty związane z tematem konkursu, czyli : drewniane kościoły, kapliczki, chaty, wiatraki, dworki, wille, młyny, okiennice, architektura ogrodowa, studnie, mostki znajdujące się w Powiecie Dębickim.
4. Każda praca musi posiadać opis : imię i nazwisko wykonawcy, klasę oraz nazwę i miejsce fotografowanego obiektu.
5. Prace konkursowe należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub dostarczyć w wersji elektronicznej na nośniku pamięci USB.
6. Prace przekazane na konkurs nie podlegają zwrotowi.

IV. Organizacja i terminy:

1. Termin oddawania prac – do 30 XI 2022r.
2. Prace należy przekazywać nauczycielom organizującym konkurs.

V. Nagrody

1. Do Konkursu dopuszczone zostaną prace spełniające wymagania zawarte w regulaminie, a oceny dokona Jury powołane przez Organizatora.
2. Prace oceniane będą według następujących kryteriów:
- wartość artystyczna,
- wartość techniczna,
- wartość dokumentalna,
3. Poza drobną nagrodą rzeczową laureaci i wyróżnieni otrzymają dyplomy pamiątkowe.
4. Decyzja Jury Konkursu jest ostateczna.

Postanowienia końcowe:

1. Zgłaszając udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na warunki regulaminu oraz na nieodpłatne eksponowanie i publikowanie prac przekazanych na konkurs.
2. Organizator zastrzega sobie prawo do umieszczania prac konkursowych na stronie internetowej szkoły.
3. Prace niezgodne z wymogami regulaminu, o złej jakości nie wezmą udziału w konkursie.

Tekst: Organizatorzy

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,