Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Klasa 3Cg na wycieczce przedmiotowej w firmie Prografix Sp. z o.o.

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

26 maja 2022 r. grupa grafiki i poligrafii cyfrowej klasy 3Cg technikum była na wycieczce przedmiotowej w firmie Prografix Sp. z o.o.

3Cg 1800

W trakcie zwiedzania firmy specjalista ds. outsourcingu Pani Dorota Matraj omówiła cykl życia produktu poligraficznego i zapisy w karcie zlecenia. Kierownik przygotowania do druku Pani Anna Panek przedstawiła zadania i zakres czynności działu i omówiła specyfikę maszyn prepressowych. Następnie Pani Dorota Matraj przeprowadziła grupę przez halę produkcyjną omawiając charakterystykę parku maszyn. To była fajna powtórka wiadomości na kilka dni przed egzaminami zawodowymi.
Opiekunami uczniów byli - Joanna Doroba i Marcin Słota.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,