baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

ZAPRASZA OSOBY PASJONUJĄCE SIĘ PROJEKTOWANIEM I SZYCIEM ODZIEŻY

kurs modPrzydatne informacje o kwalifikacyjnym kursie zawodowym (KKZ)

Czy mogę zapisać się na kwalifikację MOD.03?

Tak, przyjmujemy zapisy na kurs orgaznizowany przez  Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy. Nie możemy jednak zagwarantować, że kurs zostanie uruchomiony. Uruchomiony będzie wówczas, gdy na kurs zgłosi się przynajmniej 20 osób.

Kto może brać udział w kwalifikacyjnym kursie zawodowym w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy?

Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które ukończyły 18 lat. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych lub związanych z wykształceniem.

Jaki dokumenty muszę dostarczyć chcąc zapisać się na kwalifikacyjny kurs zawodowy w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy?

Kandydaci na kwalifikacyjny kurs zawodowy zobowiązani są do złożenia następujących dokumentów:

1. Wniosku o przyjęcie (dostępny w sekretariacie lub na stronie szkoły)

2. Zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu, wydane zgodnie z przepisami wydanymi na podstawie art. 6 ust. 5 ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1184)

3. Oryginału świadectwa ukończenia ostatniej szkoły.

Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy.

Do kiedy muszę dostarczyć zaświadczenie lekarskie?

Zaświadczenie lekarskie należy dołączyć do Wniosku o przyjęcie na kwalifikacyjny kurs zawodowy. Nie ma możliwości złożenia wniosku o przyjęcie na kurs bez zaświadczenia lekarskiego. Skierowanie na badanie lekarskie będzie można odebrać w sekretariacie Zespołu. Badanie należy wykonać we własnym zakresie w dowolnym ośrodku medycyny pracy, na własny koszt.

Jakie są terminy dostarczenia dokumentów potrzebnych przy zapisie na kwalifikacyjny kurs zawodowy w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy?

W roku szkolnym 2022/2023 dokumenty będzie można składać do 15.07.2022 r.

Kiedy zaczyna się kwalifikacyjny kurs zawodowy w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy?

Kurs zaczyna się we wrześniu 2022 roku. Szczegółowy harmonogram będzie publikowany na stronie www.mechanikdebica.edu.pl przed rozpoczęciem kursu.

W jakim trybie prowadzone są zajęcia na kwalifikacyjnym kursie zawodowym w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy?

Kwalifikacyjny kurs zawodowy prowadzony będzie w systemie zaocznym, czyli w piątki po południu oraz w soboty i niedziele (od 8.00). Zajęcia będą odbywać się mniej więcej co 2 tygodnie. Kurs obejmuje 494 godzin.

Jaki jest koszt uczestnictwa w kwalifikacyjnym kursie zawodowym w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy?

Kwalifikacyjny kurs zawodowy w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy prowadzone są BEZPŁATNIE.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Kwalifikacyjny kurs zawodowy będzie odbywać się w salach dydaktycznych oraz specjalistycznych pracowniach krawieckich na warsztatach szkolnych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy.

Czy na zajęciach jest dużo teorii?

Oczywiście teoria jest ważna, ale my będziemy stawiać na praktykę. Kurs obejmuje kilkaset godzin zajęć praktycznych. Również zajęcia teoretyczne nastawione są w dużej mierze na praktyczne wykorzystanie wiedzy.

REGULAMIN KKZ

Kwalifikacyjny kurs zawodowy MOD.03. Projektowanie i wytwarzanie wyrobów odzieżowych

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,