Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Wyróżnienie dla Natalii Matera w Finale V Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody – Rzeszów 2022

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

22.04.2022 roku w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie odbył się Finał V Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody - Sztuka Przeobrażeń Ubiór Znakiem Czasu „Geometryczna metamorfoza w strojach wieczorowych”.

konkurs 22 04 2022 wyrozniony projekt

Do konkursu przystąpiło około 30 młodych projektantów z całej Polski.

konkurs 22 04 2022 projekty

Z naszej szkoły do finału zakwalifikowały się dwie uczennice z klas technik przemysłu mody: Natalia Matera i Kamila Ligęzka, które zaprezentowały swoje piękne kreacje na gali finałowej.

konkurs 22 04 2022 grupa

Mimo ogromnej konkurencji Natalia Matera otrzymała wyróżnienie. Jej kreacja odznaczała się oryginalną formą konstrukcji oraz ciekawym łączeniem kolorów.

konkurs 22 04 2022 grupa projekty

Naszym projektantkom składamy serdeczne Gratulacje i Życzymy kolejnych sukcesów!!!

konkurs 22 04 2022 projekty zielony

Tekst i zdjęcia: Halina Brzeska

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,