Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Nowoczesny sprzęt dla Mechanika

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Dzięki staraniom Pana Posła Kazimierz Moskal oraz Starosty Powiatu Dębickiego Pana Piotr Chęciek i Wicestarosty Pana Adam Pieniążek mogliśmy doposażyć szkolne pracownie w specjalistyczny sprzęt.

sprzet 1500

Zakupiliśmy do pracowni spawalniczej symulator LINCOLN, oparty na technologii wirtualnej rzeczywistości oraz mikroskop metalograficzny i szlifierko-polerkę do zgładów spawalniczych.
Ponadto utworzyliśmy od podstaw pracownię informatyczno-gamingową, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt, w której uczniowie kierunków informatycznych będą mogli szlifować swoje umiejętności nie tylko zawodowe, ale również rozwijać pasje, m.in. w e-sporcie.
pracownia esportowa 1800
Zakupiliśmy również nowy samochód, który będzie służył uczniom kierunków: technik pojazdów samochodowych oraz mechanik pojazdów samochodowych, do nauki jazdy, która jest bezpośrednim przygotowaniem do zdobycia prawa jazdy kat. B.
Serdecznie dziękujemy Panu Posłowi Kazimierz Moskal oraz Staroście Powiatu Dębickiego Panu Piotr Chęciek i Wicestaroście Panu Adam Pieniążek za przekazane środki na wyposażenie szkoły. Zarówno nowy sprzęt w pracowniach jak i zakupiony samochód znacząco wzbogacą ofertę edukacyjną naszej szkoły oraz przyczynią się do podniesienia jakości kształcenia zawodowego.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,