Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Uczennice klas technik przemysłu mody na kursach: Wizażu I i II stopnia oraz Kreowania wizerunku i dobór fryzury

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W czasie, kiedy większość uczniów z naszej szkoły odpoczywała na feriach, to grupa dziewcząt z klas III w zawodzie technik przemysłu mody zdobywała nową wiedzę i umiejętności uczestnicząc w trzech kursach: Wizaż I i II stopnia oraz Kreowanie wizerunku i dobór fryzury.

makijaz 1

Kursy organizowane były w ramach Projektu pn.: „Twoja przyszłość tu i teraz” w ramach Osi Priorytetowej IX „ Jakość edukacji i kompetencji w regionie”, Działania 9.4 „Poprawa jakości kształcenia zawodowego”, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Kurs prowadziła profesjonalna firma: Makijaż Art Akademia Wizażu i Stylizacji z Rzeszowa.

makijaz 2

Dziewczęta uczyły się wykonywać właściwą geometrię brwi, obrys ust, przyklejać kępki rzęs. Pracowały na doborem odpowiednich odcieni, gam kolorystycznych, kosmetyków do modelowania twarzy (kobiety dojrzałej i nastolatki) podczas wykonywania makijaży. Wykonywały sobie wzajemnie makijaż dzienny, który podkreślał naturalną oprawę urody uczestniczek. Uczestniczki uczyły się przeprowadzić wywiad z klientką, dopasować oraz wykonać makijaż ślubny, wieczorowy, glamour zgodny z zasadami makijażu fotograficznego.

makijaz 3

Podczas kursu nauczyły się także odpowiednio dobierać stroje do urody, sylwetki. Dostosować wizerunek do aktualnych trendów w modzie oraz zasad panujących w danym miejscu pracy.

Zdobyta wiedza oraz umiejętności na kursach z pewnością zwiększą ich szanse na zatrudnienie ich na regionalnym i lokalnym rynku pracy. Uzyskane certyfikaty ukończenia kursów Wizaż I i II stopnia oraz Kreowanie wizerunku i dobór fryzury to dodatkowy atut w ich przyszłej karierze.

makijaz 4

Zapraszamy dziewczęta, które uczą się w zawodzie technik przemysłu mody do uczestnictwa w tych kursach. Kursy te są bezpłatne dla naszych uczennic. W naszej szkole odbędzie się jeszcze jedna edycja tych trzech kursów.

makijaz 5

makijaz 6

makijaz 7

makijaz 8

Nie przegap szansy!!! Przyjdź!!! Zapraszamy!!! Świat mody czeka!!!

Zapraszamy do fotogalerii

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,