Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Dary z Mechanika trafiły do mieszkańców Domu Brata Alberta

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Przed świętami Bożego Narodzenia zebrane dary od naszej szkolnej społeczności w ramach zbiórki „Pomocna dłoń” na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia im. Świętego Brata Alberta trafiły do potrzebujących.

dary 1024

Każdy mieszkaniec został obdarowany jakimś upominkiem , a wdzięczność pomysłodawców akcji czyli Prezesa Rejonowego Oddziału PCK –pana Janusza Bieniasza oraz Prezesa Zarządu Domu Brata Alberta pani Anny Wójcik została wyrażona okolicznościowym dyplomem.

dyplom 900

Na ręce wszystkich darczyńców składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie w akcję, bo swoim gestem pokazali, że nie są obojętni na los ludzi słabszych i potrzebujących.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.