Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Podsumowanie konkursu na „Projekt graficzny teczki firmowej”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

17 grudnia 2021 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy nastąpiło ogłoszenie wyników w międzyszkolnym konkursie na „Projekt graficzny teczki firmowej”.

teczka firmowa nagrodzeni IMG 1530

Przedmiotem konkursu było wykonanie teczki firmowej przedstawiającej logo, motywy szkoły średniej powiatu dębickiego. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności posługiwania się programami graficznymi oraz kształtowanie inwencji twórczej, pomysłowości i kreatywności. Uczestnikami konkursu mogli być uczniowie wszystkich klas szkół ponadpodstawowych na terenie powiatu dębickiego.

teczka firmowa IMG 1524

Jury w składzie: pani Marzena Pietrucha, pani Dorota Stefan oraz pani Katarzyna Madej postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące prace, uwzględniając następujące kryteria: zgodność wykonanej pracy z regulaminem, czytelność, pomysł, oryginalność, szatę graficzną. Spośród dostarczonych prac wyłoniono trzech laureatów i dwa wyróżnienia kategorii szkół ponadpodstawowych.

I miejsce – Sebastian Wnęk, klasa 3Cp,

II miejsce – Nikola Koczot, klasa 2E,

III miejsce – Kacper Sobczyk, klasa 3Cg,

Wyróżnieni:

Adrian Rębiś, klasa 3Cp,

Tymoteusz Parys, klasa 2E,

Pan dyrektor Wiesław Przybysz wręczył nagrodzonym dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez Starostwo Powiatu Dębickiego oraz Stowarzyszenie „SZANSA”.

teczka firmowa IMG 1526

teczka firmowa IMG 1527

teczka firmowa IMG 1528

Najlepsze prace konkursowe posłużą jak materiały promocyjne szkołę. Serdecznie dziękujemy za wszystkie prace, laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie dziękujemy za pracę i zaangażowanie.

Nagrodzonym - gratulujemy.

teczka firmowa grupowe IMG 1531

Tekst: Organizatorzy

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,