Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Do III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego zakwalifikował się nasz uczeń Filip Chmiel
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

15.11.2021 r. ruszyła szósta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich, realizowanego przez Politechnikę Warszawską.
konkurs poligraficzny
Laureaci i wyróżnieni finaliści uzyskają uprawnienia do przyjęcia na studia poza procedurą rekrutacyjną.
Konkurs realizowany jest przez Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej i Zakład Technologii Poligraficznych. Celem organizatorów jest zwiększenie zainteresowania uczniów branżą poligraficzną oraz integracja poligraficznego środowiska nauczycielskiego i akademickiego.
Od 15 listopada w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy odbywał się I etap Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego. Wzięła w nim udział młodzież z klas 2E, 3Cp, 3Cg, która uczy się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Młodzież przygotowywali nauczyciele przedmiotów zawodowych: Joanna Doroba, Bernadetta Bieniasz-Erazmus i Marcin Słota. Łącznie 60 uczniów z naszej szkoły. Zawody I i II stopnia polegały na rozwiązaniu przez uczniów testów. Etap I ukończyła większość uczniów. W II etapie do ścisłego finału zakwalifikował się uczeń Filip Chmiel z klasy 3Cp - opiekun Joanna Doroba.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.