Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - “Kocham Ojczyznę więcej niż własne serce”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Edyta Skiba zajęła III miejsce w kategorii multimedialnej w Powiatowym Konkursie “Życie i  działalność Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego” zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Sebastiana Petrycego w Pilźnie.

powiatowy konkurs s wyszynskiego IMG 1317 1024

Konkurs był przeprowadzany w dwóch kategoriach: I wiedzy i II multimedialnej.

powiatowy konkurs s wyszynskiego IMG plakat 1024

powiatowy konkurs s wyszynskiego IMG 1320 1024

W I kategorii wiedzy reprezentowali nas: Łukasz Kukla i Piotr Mikrut, uczniów przygotowywała pani Ewa Reguła.

powiatowy konkurs s wyszynskiego IMG 1327 1024

Młodzież klasy IV C wykonała prezentację multimedialną na temat „Życia i działalności Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego” pod opieką pani Bernadetty Bieniasz – Erazmus. Najlepsze dwie prace reprezentowały  Naszą szkołę.

Młodzież naszej szkoły (a szczególnie uczestnicy konkursu: Edyta Skiba z IV C, Aleksandra Bizoń z IV C, Łukasz Kukla z II D, Piotr Mikrut z III Ap) wpisała się w obchody 120. rocznicy urodzin Prymasa Tysiąclecia - niekwestionowanego autorytetu moralnego, obrońcy wolności i narodu polskiego, głosiciela uniwersalnych wartości chrześcijańskich, wielkiego męża stanu, który sam mawiał: “Po Bogu najbardziej kocham Polskę”.

powiatowy konkurs Stefana Wyszyńskiego III miejsce Edyta Skiba

Gratulujemy Edycie i życzymy dalszych sukcesów.

Młodzieżą podczas konkursu opiekowała się pani Halina Nowak.

Tekst: Ewa Reguła i Bernadetta Bieniasz-Erazmus

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,