baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W tym roku po raz kolejny nasza szkoła przyłącza się do akcji charytatywnej „Góra Grosza”- wielkiej zbiórki monet groszowych na rzecz dzieci najbardziej poszkodowanych przez los.

towarzystwo nasz dom dzieciak

„Góra Grosza” organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom. Zebrane podczas akcji środki przeznaczane są na dofinansowywanie nowych rodzinnych domów dziecka, programy terapeutyczne dla dzieci osieroconych,  szkolenia rodzin zastępczych, warsztaty psychologiczne i konsultacje dla dzieci i ich opiekunów, pomoc materialną i rzeczową oraz na tworzenie mieszkań dla młodzieży.

Szkolne Koło Caritas zwraca się do wszystkich uczniów i nauczycieli  z prośbą o  przyłączenie się do GÓRY GROSZA.  Dzieci potrzebują naszej pomocy i finansowego wsparcia. Okażmy więc solidaryzm i bezinteresowną chęć pomocy drugim.

W tym roku akcja trwa od 2 11.2021r. do 31.12.2021r. Przedstawiciele Szkolnego Koła Caritas będą odwiedzać poszczególne klasy i zbierać w ciągu najbliższych dwóch tygodni pieniądze do puszek. Następnie, do końca grudnia prosimy przewodniczących o samodzielne zbiórki w obrębie własnych klas i przekazywanie groszy do pokoju pedagogów szkolnych lub do opiekuna Szkolnego Koła Caritas pani Barbary Stawarz do sali 230.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,