Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I DZIEŃ PATRONA SZKOŁY
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

15 października w naszej szkole odbyła się akademia związana z Dniem Edukacji Narodowej połączona z Dniem Patrona Szkoły.

patron JP II 1200

 

Podczas tej uroczystości gościliśmy Pana Jana Warzechę Posła na Sejm RP, Pana Adama Pieniążka Wicestarostę Powiatu Dębickiego, Panią Annę Wilczyńską Dyrektor Wydziału Edukacji Powiatu Dębickiego, Pana Józefa Sieradzkiego długoletniego pracownika naszej szkoły oraz absolwenta, a obecnie Przewodniczącego Rady Miasta Dębica oraz Pana Tomasza Domaradzkiego Przewodniczącego Rady Rodziców. Od wszystkich gości usłyszeliśmy ciepłe słowa otuchy i zrozumienia oraz szczere życzenia dla wszystkich pracowników szkoły oraz uczniów.

Ważnym punktem tej uroczystości było ślubowanie uczniów klas pierwszych.

slubowanie 1800

Podczas akademii Pani Dyrektor Bożena Zielińska nagrodziła nauczycieli, którzy w szczególny sposób pracowali na rzecz szkoły.

Część artystyczna przeniosła wszystkich w świat tańca i muzyki. Mogliśmy oglądać niezwykłe talenty naszych uczniów, którzy zaprezentowali tańce z różnych zakątków Europy. Całości dopełnił Zespół Muzyczny, który przedstawił nam swoje interpretacje muzyczne znanych utworów.

Na koniec uroczystości na terenie przyszkolnym posadzono pamiątkowy Dąb Edward Pamięci Prezydenta RP Edwarda Raczyńskiego, dobroczyńcy szkoły. Sadzonka dębu została podarowana naszej szkole przez Fundację Raczyńskich i przywieziona z Rogalina przez Pana Mikołaja Pietraszaka Dmowskiego - sekretarza Fundacji Raczyńskich w czerwcu 2019 r.
A Pan Paweł Miłosz hodował go przez 2 lata. Rok w szkole na parapecie i ponad rok na tarasie w domu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.