Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

13 października w Jodłowej odbył się Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji nauczyciele szkół ponadpodstawowych Powiatu Dębickiego zostali uhonorowani nagrodami Starosty.

nagrody starosty 900
W tym zaszczytnym gronie znaleźli się również nauczyciele naszej szkoły: Pani Halina Brzeska, Pani Bernadetta Bieniasz-Erazmus oraz Pan Jacek Parys.
Dwóch uczniów naszej szkoły: Krystian Chmielarz z kl. 3Fp oraz Mateusz Wołowiec z kl. 3Bg, z rąk Starosty Powiatu Dębickiego odebrało gratulacje za szczególne osiągnięcia oraz Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2021/2022.
Nagrodzonym nauczycielom i uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do fotogalerii

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.