Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Wycieczka klas odzieżowych do Firmy First Company i ELDAN
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

Dnia 8.10.2021 r. odbyła się wycieczka przedmiotowa do Firmy First Company i ELDAN.

wycieczka przedmiotowa mielec 1800W wycieczce brali udział uczniowie klas technik przemysłu mody i technik stylista a opiekunami były Panie – Halina Brzeska i Lucyna Zagórska. Celem wycieczki było zwiększenie wiedzy na temat produkcji przemysłowej odzieży, pokazanie uczniom nowoczesnych maszyn i urządzeń stosowanych podczas wytwarzania wyrobów odzieżowych począwszy od fazy wykroju do gotowego wyrobu. Uczniowie mogli zobaczyć jak funkcjonują nowoczesne, dobrze zorganizowane zakłady odzieżowe.

Firma First Company jest firmą rodzinną założoną w kwietniu 1993 roku. Siedziba firmy mieści się w Mielcu działalność związana jest z produkcją oraz konfekcjonowaniem wysokiej jakości koszul nocnych oraz piżam damskich, produkowanych wyłącznie z dzianiny. Obecnie Firma zatrudnia ok. 200 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Aby sprostać pro-ekologicznym i socjalnym wyzwaniom rynkowym firma First Company jako pierwsza w Polsce w branży odzieży nocnej poddała się certyfikacji GOTS (Global Organic Textil Standard). Certyfikat GOTS przyznawany jest przez światową organizację wyznaczającą standardy dla tekstyliów wyprodukowanych z włókien organicznych.

Firma ELDAN na rynku jest od ponad dwudziestu lat, wykonuje odzież i buty medyczne. W ciągu tego czasu zdobyli duże doświadczenie, które zaowocowało uzyskaniem renomy w kraju i za granicą. Marka ELDAN jest dla każdego odbiorcy gwarancją najwyższej jakości wyrobów.     

Tekst: Halina Brzeska

Zdjęcia: Kamila Ligęzka

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.