Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - PIELGRZYMKA KLAS PIERWSZYCH DO ZAWADY
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

W dniu 09 października - święto Matki Bożej Różańcowej młodzież z klas pierwszych odbyła pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Narodzenia NMP w Zawadzie. 
 
zawada pielgrzymka 1200
Pielgrzymka ta jest wpisana w tradycje naszej szkoły, tak więc i tego roku, przy wyjątkowo pięknej, jesiennej pogodzie młodzież wyruszyła do Zawady aby prosić o zdrowie, światło Ducha Świętego i pomyślność w nauce. Pielgrzymka oprócz wymiaru duchowego miała też charakter integracyjny, bo uczniowie klas pierwszych mieli po drodze czas by lepiej się poznać i porozmawiać. Pielgrzymce przewodniczyli nasi katecheci: ks. Adam Chmiel i ks. Łukasz Opolski, którzy odprawili w Zawadzie Mszę Świętą w intencji młodzieży naszej szkoły. Po Mszy Świętej na naszą młodzież czekał już ciepły poczęstunek i jak co roku był to pyszny bigos. 
 
zawada grupa pielgrzymow 1200
 
Oprócz wychowawców, klasom pierwszym towarzyszyli dyrektorzy: Pani Bożena Zielińska i Pan Wiesław Przybysz oraz pani pedagog: Dorota Stefan. 
 
Tekst: K. Borkowska

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.