Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Rajd integracyjny na Kałużówkę

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

We środę 22 września klasa 2E wraz z wychowawczynią zorganizowała rajd integracyjny na Kałużówkę.

ognisko 2E 1800

Jeszcze rano wydawało się, że wyprawa będzie całkowicie nieudana, bo nad głowami wisiały ciężkie chmury i lał rzęsisty deszcz. Na szczęście około godziny 9.30 przestało padać, a zza chmur zaczęło nieśmiało wyglądać słońce. Spacer na miejsce był przyjemnością, której uwieńczeniem była udana próba rozpalenia niewielkiego ogniska. Filip wykazał się godnymi podziwu umiejętnościami i sprawił, że nawet mokre drewno dało wystarczająco dużo ognia, aby upiec kiełbaski. Rezultat jego wysiłków widać na załączonym zdjęciu.

Tekst: Barbara Porzuczek

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.