Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Konkurs graficzny „Komputerowa ilustracja lektury szkolnej” #RYSUJEMY #MALUJEMY

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Biblioteka szkolna ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie na komputerowy projekt ilustracji do ulubionej lektury szkolnej.

Szczegóły konkursu w regulaminie.

Regulamin konkursu na projekt pt. „Komputerowa ilustracja lektury szkolnej”

logo biblioteki

1. Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr1 im. Jana Pawła II w Dębicy.
2. Zadaniem konkursu jest zaprojektowanie ilustracji do ulubionej książki w jednym z proponowanych graficznych programów komputerowych: Gimp, CorelDraw, Photoshop lub Inkscape ( dozwolone są również inne programy graficzne).
3. Maksymalny rozmiar kartki – A 4.
4. Przy ocenie pod uwagę będzie brana samodzielność, wkład pracy, pomysłowość i estetyka.
5. Prace powinny być przesłane w postaci pliku *.jpg lub *.pdf.
6. Praca może przedstawiać bohatera, motyw, sytuację opisaną w przeczytanej lekturze szkolnej.
7. Prace prosimy wysyłać wraz ze zgodą na publikację (poniżej), na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 30.03.2022 r. W tytule należy wpisać „Konkurs na ilustrację do ulubionej lektury”, a pracę podpisać imieniem i nazwiskiem ucznia oraz podać klasę. Na stronie internetowej szkoły www.mechanikdebica.edu.pl zostaną zamieszczone informacje o konkursie (regulamin i zgoda).
8. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Prace zostaną wydrukowane i wyeksponowane na wystawie podczas wręczenia nagród. Wręczenie nagród odbędzie się w ZSZ Nr1 w Dębicy.
9. Projekty zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły i w mediach społecznościowych, jeżeli uczeń i jego rodzic wyrażą na to zgodę.
10. W sprawie konkursu można kontaktować się z p. Anną Kopacz-Lasoń Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i pozostałymi nauczycielami bibliotekarzami- p. Małgorzatą Wielgosz, p. Haliną Nowak.

Do pobrania: zgoda na upublicznienie danych.

szkic_lektury

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !!!  #RYSUJEMY  #MALUJEMY

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.