Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Powiatowe Podsumowanie Osiągnięć Edukacyjnych w roku szkolnym 2020/2021

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

„Ucz się tak, jakbyś niczego jeszcze nie osiągnął, i lękaj się, byś nie stracił tego, co już osiągnąłeś”

Kartezjusz

stypendystka olimpiada 100024 czerwca 2021 miało miejsce Powiatowe Podsumowanie Osiągnięć Edukacyjnych w roku szkolnym 2020/2021 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. J. Korczaka w Dębicy. Naszą szkołę reprezentowały Gabriela Rączka i Natalia Giełbaga z klasy 3C.

wspolne natalii gabrysi 1000

Gabriela osiąga wysokie oceny w nauce – średnia 5,36. Jest Stypendystką Prezesa Rady Ministrów za najwyższe wyniki w klasie I i w klasie II. Brała udział w V edycji konkursu Olimpiady Poligraficznej organizowanej przez Politechnikę Warszawską, Zakład Technologii Poligraficznych.

natalia g 1000

Natalia osiąga wysokie oceny w nauce – średnia 5,29. Wzięła udział w V edycji konkursu Olimpiady Poligraficznej, w której brało udział blisko 500 uczniów z całej Polski. Do finału konkursu zakwalifikowało się 37 uczniów.  Jest finalistką V edycji konkursu Olimpiady Poligraficznej.

Gratulacje składali wspólnie Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek, Wicestarosta Adam Pieniążek oraz Przewodniczący Rady Powiatu Michał Maziarka.

wspolne dyrekcji 1000

Podczas uroczystości żegnano nauczycieli odchodzących na emerytury i świadczenia kompensacyjne. W podziękowaniu za długoletnią służbę wręczono kwiaty i listy gratulacyjne.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach zdobywania wiedzy.

Tekst:  Bernadetta Bieniasz-Erazmus

Jolanta Muter

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,