baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Czerwiec tego roku nie skąpi nam pięknych, upalnych dni. Ta słoneczna pogoda zachęciła do zorganizowania wspólnego ogniska.

2Cp ognisko 3 1200

2Cp ognisko 1 1200

2Cp ognisko 2 1200

Po długim odosobnieniu, „ślęczeniu” przy komputerach na zdalnych lekcjach, nastąpił powrót do szkoły. Musieliśmy nadrobić stracony czas. W czwartek 17 czerwca uczniowie klasy 2Cp wraz wychowawczynią panią Martą Domarską zorganizowali ognisko-grill klasowy. Przygotowania poczynione były dużo wcześnie. Grupa budowlana, w ramach zajęć na spawalni, pod czujnym okiem pana Bogdana Kochanowskiego - nauczyciela zawodu, wykonała własnoręcznie GRILL. Piękny. Kiełbaski smakowały z niego znacznie bardziej.

spawanie 1000

2Cp ognisko 5 1200

2Cp ognisko 6 1200

Długie rozmowy, słuchanie muzyki, chlapanie w basenie, gry, zabawy przyczyniły się do bardzo mile spędzonego czasu. Ten czwartkowy dzień na długo zostanie w pamięci uczniów i rodziców. To było takie klasowo -rodzinne spotkanie, młodsze rodzeństwo uczniów również brało w nim udział.

2Cp ognisko 4 1200

Składamy ogromne podziękowania dla pani Justyny Nowakowskiej -  mamy Borysa, u której gościliśmy w ogrodzie.

Wszyscy zgodnie twierdzą:  MUSIMY TO POWTÓRZYĆ!!!!!!!!!

Tekst: Marta Domarska

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,