Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Wycieczka do Energylandii oraz Wadowic uczniów klasy 2Bp

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W dniu 17 czerwca 2021 roku uczniowie klasy 2Bp uczestniczyli w wycieczce szkolnej która miała charakter zarówno duchowy oraz rozrywkowy związany z integracją klasy po okresie pandemii.

2Bp Energylandia 1 1200

Najpierw udaliśmy się do parku rozrywki „Energylandia” w Zatorze gdzie przy wspaniałej pogodzie bardzo miło w sposób czynny wypoczywaliśmy na przeróżnych „karuzelach”.

2Bp Energylandia 3 1200

2Bp Energylandia 4 1200

2Bp Energylandia 8 1200Następnie udaliśmy się do miejsca związanego z patronem Naszej szkoły – św. Janem Pawłem II czyli do Wadowic odwiedzić kościółek w „którym wszystko się zaczęło” jak sam o tym wielokrotnie wspominał. Oczywiście nie obyło się bez tradycyjnej kremówki…. :-)

2Bp Wadowice 9 1200

2Bp Jan Pawel II 13 1200

Podziękowania dla przewodniczącego Rady Rodziców Tomasza Domaradzkiego za „dofinansowanie” wycieczki, które zapewniło to że nie wracaliśmy z pustymi żołądkami.

2Bp Kremowki 14 1200

Opiekunowie :
Józef Dybowski

Wiesław Przybysz

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,