Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Turniej z okazji „Dnia Dziecka”  w Piłce Siatkowej „Trójek„

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

4 czerwca w Naszej szkole odbył się Turniej z okazji „Dnia Dziecka”  w Piłce Siatkowej „Trójek„

Do zawodów zgłosił się 9 drużyn  w tym 1 dziewcząt . Drużyny rywalizowały w 3 grupach  z których zwycięscy awansowali do fazy finałowej  . W turnieju odbyło się aż 12 spotkaniach, w których nie brakowało emocji oraz zaciętej rywalizacji. Ze względu iż w turnieju wystąpiła tylko jedna drużyna  dziewcząt , rywalizowały one z drużynami chłopców na specjalnych warunkach  , które bardzo dzielnie walczyły przez cały turniej i zostały nagrodzone specjalnie.

druzyny 1200

W meczach grupowych  zagrały ze sobą drużyny :

Grupa A   2Bp- 3C (2:0) ; 3C - 1mw( 1:2) ; 2Bp – 1mw (2:1)

Grupa B   2Cp – 1A (2:0) ; 1A – 2Ap (1:2) ; 2Cp – 2Ap (2:0)

Grupa C   2Cp dz.- 1A (1:2) ; 1B-3B (0:2) ; 3B-2Cp dz (2:0)

grupa 2Bp

W fazie finałowej zwycięscy grup rywalizowali ” każdy z każdym” . W pierwszym meczu rozegranym między 2Cp i 2Bp  po pierwszych dwóch setach nadal nie wiadomo było kto zostanie zwycięzcą. Dopiero w trzecim secie zwycięstwo odniosła klasa 2 Cp. Mecz kolejny pomiędzy 2Bp i  3 A, która wygrała 2Bp w dwóch setach . W końcu przyszedł czas na ostatni mecz , który miał zadecydować o miejscach w turnieju   pomiędzy 3 B i 2 Cp. Pierwszy set minimalnie wygrała klasa 3 B, jednak w drugim secie to 2Cp była górą. Trzeci set przyniósł zwycięstwo klasie 2 Cp, która została mistrzem szkoły .

gra 1200

Grupa Finałowa

2 Cp – 2 Bp (2:1)  ,  2Bp- 3B (2:0)   ,  3B – 2 Cp (1:2)

Klasyfikacja końcowa:
VII - IX miejsce:  3C ; 1A ; 2Cp dz
IV- VI miejsca: 1mw ; 2Ap ; 1 B
III miejsce: 3B
II miejsce: 2 Bp
I miejsce: 2 Cp

dyplomy siatkowka 1200

Turniej zorganizowali nauczyciele Wychowania Fizycznego.

rozgrywki grup 1200

Tekst : Mariusz Kania

Zdjęcia : Mariusz Kania i Wojciech Maruszak

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,