Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA LOGO BIBLIOTEKI ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 W DĘBICY

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W lutym 2021r. został ogłoszony konkurs na projekt logo biblioteki naszej szkoły – ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy.

Ze względu na panującą pandemię, rozstrzygnięcie konkursu zostało odłożone na późniejszy termin. W końcu nadszedł jednak ten czas. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie. Nadesłano ponad 20 prac. Zadaniem uczniów było stworzenie, za pomocą komputerowych programów graficznych, exlibrisu biblioteki szkolnej. Exlibris biblioteki będzie używany na codzień w pracy – w dokumentach, ogłoszeniach, relacjach.

Uczniowie przygotowujący projekty wykazali się doskonałą znajomością programów graficznych, zmysłem estetycznym i zdolnościami artystycznymi. Komisja złożona z nauczycieli bibliotekarzy wybrała 3 najlepsze prace. Nagrodzeni uczniowie otrzymają bony upominkowe ufundowane przez Stowarzyszenie „Szansa”. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w dniu uroczystego zakończenia roku szkolnego.

LAUREACI KONKURSU

I miejsce – Jadwiga Zięba kl. 1E

logo jadwiga zieba 1200

Projekt wykonała Jadwiga Zięba

Wyróżnienia – Natalia Giełbaga kl. 3C

Edyta Skiba  kl. 3C

logo natalia gielbaga 1200

Projekt wykonała Natalia Giełbaga

logo edyta skiba 1200

Projekt wykonała Edyta Skiba

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Opracowanie:

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,