Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - TRZECIE MIEJSCE WIKTORII DAMIAN W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE SZKOŁY MODY - Rzeszów 2021 Sztuka Przeobrażeń „TAJEMNICZA TRANSPARENTNOŚĆ"

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Z przyjemnością pragniemy podzielić się sukcesem naszej tegorocznej absolwentki, a do niedawna uczennicy klasy technik przemysłu mody – Wiktorii Damian, która zajęła trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Szkoły Mody w Rzeszowie pt. „Tajemnicza transparentność”.

B 1 1000

Kreacja Wiktorii Damian

Tegoroczny finał tego wspaniałego konkursu, którego celem jest zaprezentowanie przez młodych projektantów ich nowatorskich rozwiązań, pokazanie oryginalności kompozycji i formy ubioru, odbył się bez corocznej gali ze względu na pandemie. Uczniowie musieli zaprezentować swoje kreacje w formie zdjeć i filmu.

B 2 1000

B 3 1000

B 6 1000

Z naszej szkoły do finału zakwalifikowały się dwie uczennice kierunku technik przemysłu mody Wiktoria Damian i Karolina Lach, które wykonały swoje kreacje na warsztatach szkolnych pod okiem pani Haliny Brzeskiej.

C 1 1000

Kreacja Karoliny Lach

Komisja konkursowa zebrała się 18 maja br., by wybrać najpiękniejsze stylizacje.

C 2 1000

C 3 1000

C 4 1000

W jury oprócz pani wicedyrektor Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie zasiedli przedstawiciele Rzeszowskich Zakładów Odzieżowych: Vissavi, Afrodyta, oraz Art-MODA. Przedstawiona pomysłowość, odwaga twórcza, interesująca forma prezentacji oraz widowiskowość i niepowtarzalność stylizacji na modelce zachwyciło komisję konkursową. To właśnie praca naszej Wiktorii była jedną z tych, które oczarowały jurorów, co przyczyniło się do przyznania jej miejsca na podium.

SERDECZNIE GRATULUJEMY Wiktorii i Karolinie talentu, kreatywności, odwagi w realizacji marzeń, życząc im oczywiście dalszych sukcesów. Gratulujemy również Pani Halinie posiadania tak utalentowanych uczennic! W roli modelki wystąpiła Sabina Urban.

Zdjęcia i filmik wykonali: Natalia Giełbaga, Edyta Skiba, Aleksandra Bizoń i Oskar Stelmach.

Tekst: Katarzyna Borkowska

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.