Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Nowości w ofercie edukacyjnej „Mechanika” na rok szkolny 2021/22

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Z najnowszych informacji, jakie chcielibyśmy przekazać tegorocznym absolwentom szkół podstawowych jest możliwość wyboru dwóch nowych kierunków kształcenia: technik stylista, w którym uczniowie uczą się projektowania i wytwarzania wyrobów odzieżowych oraz stylizacji ubioru i kreacji wizerunku oraz technik dekarstwa, w którym uczniowie nabywają wiedzę i umiejętności związane z wykonywaniem robót dekarsko-blacharskich, organizacją i kontrolą wykonywania pokryć dachowych oraz sporządzaniem kosztorysów.

nowe mech

Dodatkową informacją jest wprowadzenie innowacji pedagogicznej E-sport (sporty elektroniczne) do technika informatyka, gdzie uczniowie rozszerzają swoją wiedzę i umiejętności na temat oprogramowania i środowiska gamingowego.

Pozostałe kierunki kształcenia oferowane na rok szkolny 2021/22 są zawarte pod linkiem tutaj.

Szczegółowych informacji na temat oferty edukacyjnej szkoły udziela szkolny doradca zawodowy Pan Marcin Słota Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,