Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - I Edycja Konkursu Stylizacji Ubioru

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Zapraszamy wszystkich uczniów, nie tylko klas technikum przemysłu mody, do udziału  w I Edycji Konkursu Stylizacji Ubioru.

konkurs dzinsowy napis

zaproszenie

wzory zdobienia 1500

Szkolny Konkurs - „Dżinsowe fantazje”

• Organizatorzy:
  • Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy
  • Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy "Szansa"
  • Dębicka Szkoła Mody – uczniowie i nauczyciele kierunku technik przemysłu mody.
  • Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy.

• Cele konkursu:
  • promowanie utalentowanych młodych ludzi, twórczych, ambitnych o dobrym guście i poczuciu estetyki
  • doskonalenie umiejętności praktycznych w zakresie projektowania i tworzenia własnych, niepowtarzalnych kreacji
  • rozwijanie umiejętności prezentowania własnych pomysłów i osiągnięć
  • podnoszenie poczucia wartości i wiary we własne siły
  • promowanie kształcenia zawodowego, jako dobrego wyboru na przyszłość
  • prezentacja talentów i umiejętności filmowych i fotograficznych uczestników
  • ochrona środowiska poprzez wykorzystanie używanej garderoby i nadanie jej „drugiego życia”
  • właściwe gospodarowanie czasem wolnym.
  • Kryteria oceny wykonanej stylizacji:
  • nowatorskie rozwiązania w ubiorze
  • oryginalność kompozycji i formy ubioru
  • umiejętność łącznia koloru, wzoru, struktur i faktur materiałowych
  • pomysłowość i odwaga twórcza
  • interesująca forma prezentacji
  • widowiskowość i niepowtarzalność stylizacji na modelce.
  • Zasady uczestnictwa:
  • Konkurs trwa od 02.2021 r. do 26.02.2021 r.
  • Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie fantazyjnego ubioru dżinsowego, np. zwykłe spodnie dżinsowe lub bluzę wystylizować i przerobić według własnego projektu.
  • Każdy uczestnik konkursu przygotowuje krótki film (1- 3 min) z pokazu wykonanego projektu – wygląd modelu w ruchu- ( mile widziane w filmiku etapy tworzenia projektu) oraz 5 szczegółowych i czytelnych zdjęć swojego modelu.
  • Film i zdjęcia należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • W przesłanej wiadomości należy podać dane: imię, nazwisko, klasę oraz skan podpisanego załącznika nr 1. Wiadomości anonimowe, bez powyższych danych, nie będą brane pod uwagę.
  • Termin nadsyłania filmu i zdjęć do 26.02.2021r.
  • Przewidujemy atrakcyjne nagrody: nagrodę publiczności oraz nagrodę przyznaną przez jury. Nagrodę publiczności otrzyma zdjęcie lub film z największą liczbą oddanych głosów- „polubień”, które będą prezentowane na Facebooku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy w okresie od 27.02.2021 do 21.03.2021 r.
  • Ogłoszenie wyników konkursu wraz z nagrodzonymi stylizacjami zostanie opublikowane na stronie internetowej i Facebooku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy po 22.03.2021r.
  • Organizator ma prawo do niedopuszczenia do konkursu filmiku lub fotografii, która narusza prawo obowiązujące w Polsce lub prawa i uczucia osób trzecich, zawiera treści obraźliwe lub powszechnie uznane za społecznie niewłaściwe, zawiera treści o charakterze komercyjnym, nie spełnia norm technicznych. Organizator nie wyraża zgody na przeniesienie praw do nagrody na osoby trzecie, nie wymienia nagrody na ekwiwalent pieniężny ani na inną nagrodę.
  • Organizator konkursu nie wyraża zgody na kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć zamieszczonych w konkursie (rozpowszechnianie wizerunku osoby bez jej zgody (art. 81 ust. 2 pr. aut.)

• Prawa autorskie i ochrona danych osobowych:
  • Uczestnik oświadcza, że jest wyłącznym autorem modelu i przysługują mu do niego wszelkie prawa autorskie i osobiste.
  • Model odzieży został wykonany przez uczestnika samodzielnie, nie stanowi plagiatu ani w inny sposób nie narusza praw osób trzecich lub obowiązujących przepisów prawa autorskiego.
  • W konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie były wcześniej publikowane, ani nie brały udziału w żadnym innym konkursie.
  • W przypadku udowodnienia plagiatu lub niespełnienia wymagań regulaminowych organizatorzy mogą unieważnić przyznaną nagrodę.
  • Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystania przesłanych przez autorów konkursu - filmów, zdjęć w prasie, telewizji oraz innych publikacjach pokonkursowych.
  • Dane osobowe uczestników przetwarzane będą przy zachowaniu zasad określonych w ustawie o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr.133, poz.883 z późniejszymi zmianami), RODO.
  • Nadesłane zgłoszenie łącznie z załącznikiem nr 1 jest jednoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu.
  • Postanowienia końcowe:
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian, w jakich będzie odbywał się konkurs, o czym poinformują odpowiednio wcześniej uczestników.
  • W konkursie może uczestniczyć każdy uczeń Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I ŻYCZYMY SUKCESÓW

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,