Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Szkolne Eliminacje XLIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w szkolnych e-eliminacjach XLIV Ogólnopolskie Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, które odbędą się 08.01.2021r.

olimpiada wiedzy EiE

Zawody będą się odbywać w grupach:
- mechatronika
- elektrotechnika
- informatyka

Eliminacje będą polegały na rozwiązaniu testu. Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie poprzez dziennik elektroniczny do poniżej podanych nauczycieli. W obecnej edycji Olimpiady w danej grupie tematycznej szkoła może zgłosić do dwóch uczniów.

Więcej informacji udzielają nauczyciele uczący w wymienionych zawodach:
Józef Dybowski
Grażyna Drapała
Jacek Parys

Testy z ubiegłych lat Olimpiady dostępne są na stronie:

Tekst: Organizatorzy

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,