baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Świat, w którym przyszło nam funkcjonować, pokazuje jak ważną dla nas wszystkich wartością jest drugi człowiek. Jak nigdy mamy niesamowitą okazję do pomocy innym robiąc naprawdę niewiele. My proponujemy kilka sposobów by nieść dobro potrzebującym.

oddaj krew pomoc dla seniora 1200

“Oddaj krew

Dzisiejsze możliwości pozwalają nam na tworzenie tak nowoczesnych technologii, że możemy wyprodukować prawie wszystko. Jednak słowo “prawie” robi ogromną różnicę. Jest bowiem coś, czego niczym nie da się zastąpić. Tak, jest to KREW. Mimo pandemii, która spowodowała zamknięcie wielu miejsc, centra krwiodawstwa pozostają otwarte. To nic nie boli ani tym bardziej nie kosztuje. Twoja krew może uratować komuś życie. Niestety mimo to jest nadal za mało chętnych by temu się poddać. Może my jako społeczność MECHANIKA pokażemy, że to nic strasznego.

“Pomoc dla seniora”

Młode osoby często niezbyt przejmują się pandemią, bo jak głosi nauka młodzi są w najmniejszej grupie ryzyka w ciężkim przechodzeniu koronawirusa, czego nie można powiedzieć o starszych. Seniorzy często są zmuszenie narażać się poprzez wychodzenie do sklepu czy apteki. Chyba każdy z nas zna osobę, której nie wskazane jest wychodzenie. Mogą to być nasi dziadkowie, sąsiedzi czy znajomi. Mamy teraz dużo wolnego czasu, więc nie będzie przeszkodą pójście na zakupy czy wyjście z psem osoby, która tego potrzebuje. Chcielibyśmy stworzyć w naszej szkole grupę, która będzie chętna zrobić dobry uczynek osobie potrzebującej.

Powyższymi akcjami koordynują p. Barbara Buszek oraz Olaf Bartnik- przewodniczący SU

“Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje” - św. Jan Paweł II

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,