📌 20-lecie nadania naszej Szkole imienia Jana Pawła II stało się okazją do zorganizowania Rejonowego Konkursu Plastycznego pt. „Polscy święci kanonizowani przez Jana Pawła II – inspiracja dla młodych”.

Był on skierowany do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.
Ostatecznie wpłynęło 81 prac w 3 kategoriach. 9 kwietnia zebrała się Komisja konkursowa, która dokonała oceny i wyboru najlepszych z nich. Zadanie to nie było łatwe, ponieważ wszystkie nadesłane prace prezentowały bardzo wysoki poziom. W każdej kategorii przyznano nagrody za zajęcie miejsc oraz liczne wyróżnienia.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczyści 14 kwietnia o godz. 12:30 w dużej sali gimnastycznej naszej szkoły. Osoby nagrodzone zostały indywidualnie poinformowane i zaproszone, jednak nie znają jeszcze oficjalnych wyników, dlatego do końca będzie im towarzyszył dreszczyk emocji.
Honorowy patronat nad konkursem objęli: Biskup Stanisław Salaterski, Starosta Powiatu Dębickiego oraz Wydział Katechetyczny Diecezji Tarnowskiej. Patronat medialny sprawowali: Gość Niedzielny oraz Radio RDN Małopolska.
Dziękujemy Dyrekcji naszej Szkoły za życzliwość i możliwość zorganizowania konkursu, Patronom za wsparcie, ks. Stanislaw Chelmecki za koordynację Konkursu oraz Członkom Komisji konkursowej za poświęcony czas oraz rozstrzygnięcie.
Wszystkie prace, które wpłynęły na Konkurs będzie można obejrzeć na wystawie.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy ich opiekunom.
#Dębica #KonkursPlastyczny #JanPawełII #SzkołaDębica #ZSZnr1 #MłodziArtyści #Inspiracja #PowiatDębicki #DiecezjaTarnowska #SztukaMłodzieży

