Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - XVI  Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Odkryj na nowo powiat dębicki”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Zapraszamy do udziału w  XVI  Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Odkryj na nowo powiat dębicki”.  Konkurs skierowany jest do uczniów naszego powiatu. Czeka wiele atrakcyjnych nagród!

XVI  Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Odkryj na nowo powiat dębicki”

REGULAMIN XVI Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Odkryj na nowo powiat dębicki”

1. Konkurs składa się z kategorii plastyczno – multimedialnej na temat:

„Plastik – redukuję, segreguję, ponownie wykorzystuję” - gospodarka odpadami i surowcami wtórnymi na terenie powiatu dębickiego – prezentacja PowerPoint, maksymalnie 6 slajdów

1. Finał konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się 25 listopada 2020 roku.
    Nazwiska nagrodzonych uczniów będą umieszczone na stronie internetowej ZSZ nr1 w Dębicy, natomiast nagrody zostaną przekazane do szkół, z których prace pochodzą.
  2. Prezentacje biorące udział w konkursie plastyczno - multimedialnym należy podpisać (podać: imię i nazwisko autora, nazwę i nr szkoły, miejscowość oraz kontakt do opiekuna) i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    do 23 listopada 2020 roku. Po zakończeniu konkursu prace nie będą odsyłane.
  3. W finale  konkursu plastyczno - multimedialnego wezmą udział wszystkie prace reprezentujące szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne powiatu dębickiego (ilość prac nieograniczona).
  4. Spośród uczestników konkursu plastyczno - multimedialnego  wyłonieni zostaną   laureaci, którzy otrzymają indywidualnie nagrody główne oraz wyróżnienia.
    Prace oceniane będą ze względu na zgodność z tematyką, symboliką recyklingu i powiatu, estetyką oraz  oryginalnością przedstawienia tematu konkursu. Prezentacja może być wykonana przez jedną osobę lub przez kilka osób, lecz nagroda za daną pracę jest tylko jedna.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,